Kylvötaulukko

Chilit ja tomaatit, kausi 2022

KylvöItäminen1. kukka1. raakile1. kypsä
TOMAATIT
Amish Gold Slicer26.2.2.3.27.4.10.5.4.7.
Artisan Blush Tiger 26.2.2.3.23.4.10.5.30.6.
Brandywine Black26.2.2.3.20.4.17.5.4.7.
Cherry-Mate26.2.4.3.26.4.14.5.24.6.
Jaune Flamme26.2.3.3.23.4.5.5.27.6.
Maja26.2.2.3.23.4.14.5.?
Nepal26.2.3.3.2.5.17.5.20.7.
Perfect Flame26.2.3.3.30.4.14.5.30.6.
Rosella26.2.2.3.25.4.7.5.27.6.
Tomatoberry26.2.2.3.26.4.7.5.24.6.
Mysteeri26.2.5.3.2.5.12.5.15.7.
CHILIT
Nepalese Bell27.1.2.2.16.5.20.6.10.8.
Aji Guyana19.1.ei itänyt
Chinese 5 Color 11.1.16.1.24.2.21.3.3.6.
Pequante 11.1.21.1.20.6. (latvottu)24.6.
Numex Twilight 211.1.24.1.21.3.13.4.3.6.
Aji Cristal 3.1.9.1.6.3.16.3.15.5.
Aji Fantasy 3.1.11.1.9.3.19.3.29.5.
Sugar Rush Peach 3.1.8.1.19.3.28.3.29.5.
Cheiro Roxa 26.12.9.1.12.4.22.5.6.7.
Montufar26.12.6.1.12.3.22.3.29.5.
Coffee24.11.6.12.10.2.?26.2.20.4.
Pink Habanero 7.11.19.11.6.3.19.4.27.6.
Numex Twilight (kompostiin, alkoi ränsistyä)7.11.14.11.16.1.18.2.